Dodatkowe artykuły

Odchudzanie Łopatologicznie, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane przez kobiety - link - takie FAQ dla odchudzających się pań, sporo informacji.

Odchudzanie w pytaniach i odpowiedziach - link - kolejne takie FAQ z odpowiedzią na 7 częstych problemów.

Pregoreksja - redukcja/odchudzanie podczas ciąży - link - artykuł oraz wątek poświęcony temu tematowi.


Psychologia Odchudzania dla początkujących cz.I - link oraz Psychologia odchudzania dla początkujących cz. II - link - odchudzanie od nieco bardziej psychologicznej strony.

Odchudzanie z psychologicznego punktu widzenia - link - wątek i dyskusja w tym temacie, nie tylko teoria, ale i praktyka oraz własne doświadczenia osób dyskutujących.

Typy sylwetek kobiecych - link - kilka słów o popularniejszych typach sylwetek.

Tendencyjny blog informacyjno prześmiewczy - link - różnego rodzaju krótkie artykuły m.in. o cholesterolu, cukrze, insulinie, tętnie, itp. zebrane w jednym wątku forumowym.

Krótka rozprawa o tym jak powinna wyglądać prawdziwa kobieta - link - artykuł koniecznie do przeczytania. O tym jak zmieniał się wizerunek idealnej kobiety, o kobiecości i bonusowo porównanie zdjęciowe, które perfekcyjnie pokazuje to, że nie należy sugerować się wymiarami, bo mogą być bardzo mylne.

Jeżeli masz pomysł odnośnie tego, co powinno się tutaj znaleźć, podziel się Nim w komentarzu. W ten sposób będzie można dostosować to miejsce również do Twoich oczekiwań ;) 
Jeżeli widzisz, że któryś link nie działa albo przenosi nie tam gdzie powinien, proszę zostaw informację o tym w komentarzu ;)

Za wszystkie komentarze, wskazówki i porady dziękuję :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz