Zestawy treningowe

Trening siłowy dla początkującej Lady - link - post zawiera dwa zestawy treningowe, jeden do wykonywania na siłowni, drugi do wykonywania w warunkach domowych. Oprócz tego wskazówki jak wykonywać, z czym, ile razy, itp.

Treningi siłowe FBW dla Ladies - link - post zawierający zebrane różne treningi siłowe, które mogą stanowić kontynuację treningu dla początkujących z poprzedniego linku.

Plany treningów i ćwiczenia z piłką swiss ball - link - post zawiera 4 zestawy treningowe (jeden dla początkujących, dwa dla średniozaawansowanych i jeden dla zaawansowanych). Do każdego są dokładne objaśnienia jak ćwiczyć, ile razy, itp. Ponadto w dalszej części są ilustracje zdjęciowe, jak wykonywać poszczególne ćwiczenia zastosowane w zestawach.

Ćwiczenia z piłką do fitnessu - link - artykuł zawiera jeden zestaw treningowy z wykorzystaniem piłki oraz obciążeń. Ponadto znajduję się tam opisy poszczególnych ćwiczeń wraz z ilustracjami. 

Trening w domu dla początkujących - link - jeden zestaw treningowy z dokładnym opisem jak ćwiczyć.

Plan treningu dla osób początkujących w warunkach domowych - link - dokładnie opisane wszystko krok po kroku oraz ilustracje ćwiczeń.

Plan treningów dla osób średniozaawansowanych w warunkach domowych - link - kontynuacja treningów z poprzedniego linku.

Ćwiczenia - filmiki - link - przydatny wątek zawierający filmiki z poprawnym wykonywaniem niektórych ćwiczeń znajdujących się w zestawach treningowych. 

Jeżeli masz pomysł odnośnie tego, co powinno się tutaj znaleźć, podziel się Nim w komentarzu. W ten sposób będzie można dostosować to miejsce również do Twoich oczekiwań ;) 
Jeżeli widzisz, że któryś link nie działa albo przenosi nie tam gdzie powinien, proszę zostaw informację o tym w komentarzu ;)

Za wszystkie komentarze, wskazówki i porady dziękuję :)

3 komentarze:

 1. nie dziala link do Ćwiczen z piłką do fitnessu:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czemu, już go kilka razy poprawiałam :/

   Usuń
 2. jest tu tyle tego ze dokladnie nie wiem co wybrac czy ktos mi doradzi? mam 23 lat, waze 57 i chce ujedrnic cialo, chodze na silownie... niestety moj facet przechodzil redukcje i odzywialam sie beztluszczowo co niestety stracilam tluszcz z miejsc niepotrzebnych a teraz dostalam oponke. Prosze o udzielenie jakiejs informcji

  OdpowiedzUsuń